Ginekolog Warszawa - Strefa Zdrowia

Każda kobieta wie, jak ważne jest to, by opiekował się nią dobry ginekolog.

Każda pacjentka szukająca ginekologa w Warszawie w Wawrze znajdzie u nas profesjonalną pomoc z zakresu chorób kobiecych oraz ich profilaktyki. Nasz zespół gwarantuje bezpieczne leczenie bez powikłań.

Nasz ośrodek to nie tylko ginekolog. Dysponujemy także całym zapleczem potrzebnym przy leczeniu chorób oraz prowadzeniu ciąż. Na miejscu znajduje się m. in. pełna aparatura do USG.

Nasze pacjentki cenią sobie też możliwość wykonania na miejscu wszystkich potrzebnych badań laboratoryjnych. Mowa tu nie tylko o analityce ogólnej (krew, mocz), ale też badaniach hormonalnych, na obecność chorób, itd. Dzięki temu mogą w trakcie jednej wizyty u ginekologa, uzyskać kompletne informacje na temat swojego stanu zdrowia.

Maja Świetlicka - przychodniawawer.pl

Lek. med. Maja Świetlicka

Ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa. Przez trzy pierwsze lata specjalizacji zdobywała doświadczenie w Specjalistycznym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym „Inflancka”. Obecnie pracuje w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie. Wiedzę rozszerzała również w trakcie staży za granicą (Leicester Royal Infirmary). Wiedzę i umiejętności z zakresu ginekologii i położnictwa uzupełniła rozwojem z zakresu psychologii (skończyła […]
blank_avatar_female

lek. med. – Ewa Jakuczek-Kowalczyk

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu , specjalista położnictwa i ginekologii I stopnia. Specjalizuje się w ginekologi dziecięcej i wieku rozwojowego.
2359741-blank_avatar

lek.med. Paweł Wawrzyniak

Ukończył Warszawską Akademię Medyczna w 1985r. Stypendysta Uniwersytetu w Montpellier w latach 1992-96. W 20012-2013 praca na misjach humanitarnych na Kubie i Gwatemali. Główne zainteresowania to uroginekologia zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne narządu płciowego i antykoncepcja. wizyty, badania i konsultacje z zakresu ginekologii i położnictwa prowadzenie ciąży diagnostyka ultrasonograficzna cytologia badania mikrobiologiczne pochwy leczenie objawów menopauzy, […]