GABINET MASAŻU

Masaże
profesjonalne

masaż klasyczny,
relaksacyjny, sportowy
tkanek głębokich
terapia blizny

gabinet masażu wawer (1)

Masaż - Wawer

PRZYCHODNIA STREFA ZDROWIA

Masaż eliminujący ból, rehabilitacyjny i relaksujący, to i wiele więcej możemy Ci zaoferować w naszym CM Strefa Zdrowia.

Nasze masaże pomagają odzyskać formę i mobilność, bo wykonuje go wykwalifikowany masażysta, który bazuje na wiedzy medycznej i doświadczeniu.

Kiedy przychodzisz na masaż Twoje zdrowie i dobre samopoczucie jest w rękach masażysty. W CM Strefa Zdrowia są to ręce profesjonalisty, który precyzyjnie identyfikuje problemy swoich pacjentów i wykonuje masaż, który najlepiej sprawdza się w ich sytuacji. W ten sposób, pomaga pacjentom szybko wrócić do formy.

Tak samo bardzo jak na eliminowaniu problemów, które już wystąpiły u pacjentów, koncentrujemy się na zapobieganiu problemom zdrowotnym. Dlatego ważną częścią naszych usług jest edukowanie. Uczymy pacjentów, jak zapobiegać chorobom kręgosłupa czy stawów i unikać przeciążeń, by wrócić do optymalnej formy.

Zapraszamy na masaże z rodzaju:

  • masaż klasyczny
  • masaż relaksacyjny
  • masaż tkanek głębokich
  • terapia blizny
  • masaż sportowy
 

Zadzwoń i umów się: 698 046 006

HONORUJEMY

PAKIETY UBEZPIECZENIOWE

Usługi gabinetów

PRZYCHODNIA - WAWER

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DOROSŁYCH
Easter Day (Instagram Story) (620 x 874 px) 1
cookies.png

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony oraz w celach analizy statystycznej i marketingowej. Klikając guzik 'OK’ wyrażasz zgodę. W razie wątpliwości poznaj naszą politykę prywatności.