Strefa Zdrowia

gabinety lekarskie
Wawer - Warszawa

internista wawer lekarz rodzinny

Przychodnia - Wawer

PRZYCHODNIA STREFA ZDROWIA

STREFA ZDROWIA

NZOZ Strefa Zdrowia rozpoczęła działalność we wrześniu 2013 r. Celem naszym jest zapewnienie Pacjentom opieki medycznej na najwyższym poziomie. Pragniemy termin „lekarz rodzinny” wypełnić adekwatną treścią. W tym celu dbamy o stałą opiekę jednego specjalisty nad pacjentem i jego rodziną. Zależy nam na tym, aby powstała autentyczna więź pomiędzy pacjentami a lekarzem, który dzięki temu najlepiej zna problemy zdrowotne rodziny i potrafi najskuteczniej im zaradzić. Oferujemy Państwu profesjonalną opiekę medyczną i dostęp do doświadczonych specjalistów. O zdrowie naszych Pacjentów troszczy się znakomity zespół lekarzy oraz wykwalifikowany personel pomocniczy. Działamy według najlepszych światowych zasad opieki medycznej, opierając się na edukacji naszych Pacjentów, promowaniu profilaktyki zdrowotnej oraz zaawansowanych metodach leczenia. Dzięki profilaktyce podstawowej i specjalistycznej opiece medycznej chcemy zapewnić naszym Pacjentom jak najlepszy stan zdrowia.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ CM STREFA ZDROWIA

Nadrzędnym celem CM STREFA ZDROWIA  jest troska o zdrowie i satysfakcję Pacjenta. Pragniemy stać się miejscem przyjaznym Pacjentowi, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. Tym co nas wyróżnia jest doświadczenie, jakość , nowoczesność i kompleksowość. Zapewniamy naszym Pacjentom dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej. Zespół  CM STREFA ZDROWIA tworzy grupa perfekcjonistów i pasjonatów swojego zawodu. Profesjonalizm utożsamiamy z  wiedzą i doświadczeniem lekarzy , a każda decyzja terapeutyczna poprzedzona jest wnikliwym wywiadem medycznym.

Staramy się poświęcić każdemu Pacjentowi wystarczającą ilość czasu i znaleźć dogodny termin wizyty lekarskiej. Przychodnia mieści się w  nowoczesnych, przestronnych wnętrzach  oraz ma infrastrukturę dostosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, by każdy Pacjent mógł poczuć się komfortowo. Dla najmłodszych Pacjentów czekają kącik zabaw , zarówno w poczekalni , jak i w gabinetach.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta. W codziennej pracy kierujemy się życzliwością, wrażliwością i uprzejmością. Dbamy o pełne zaangażowanie całego personelu oraz wysoką jakość usług.

HONORUJEMY

PAKIETY UBEZPIECZENIOWE

Usługi gabinetów

PRZYCHODNIA - WAWER

GABINET MASAŻU

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DOROSŁYCH

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DZIECI

Umów się na wizytę

Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim czasie.

Easter Day (Instagram Story) (620 x 874 px) 1
cookies.png

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony oraz w celach analizy statystycznej i marketingowej. Klikając guzik 'OK’ wyrażasz zgodę. W razie wątpliwości poznaj naszą politykę prywatności.