Przyczyny cierpienia i sposoby przeżywania go są różne, ale zawsze wiążą się z silnymi i często trudnymi stanami emocjonalnymi, które mają wpływ na sposób zachowania i relacje z innymi. Psychoterapia daje możliwość poukładania w sobie chaosu jaki niesie ze sobą każda trudniejsza chwila i kryzys, odnalezienia ich źródeł i nowych, lepszych sposobów radzenia sobie.

W naszym Centrum Medycznym pomoc znajdą osoby cierpiące z powodu : depresji , obniżonego nastroju , lęków , stresu, zaburzeń odżywiania się , zaburzeń nerwicowych , przeżywającym kryzysy , straty , braku satysfakcji w różnych obszarach życia , trudności wychowawczych i trudności w relacjach z bliskimi.

mgr Anna Bernatowska

mgr Anna Bernatowska

Przyczyny cierpienia i sposoby przeżywania go są różne, ale zawsze wiążą się z silnymi i często trudnymi stanami emocjonalnymi, które mają wpływ na sposób zachowania i relacje z innymi. Psychoterapia daje możliwość poukładania w sobie chaosu jaki niesie ze sobą każda trudniejsza chwila i kryzys, odnalezienia ich źródeł i nowych, lepszych sposobów radzenia sobie. Pomagam […]