strefa zdrowia logo

dr n. med. Małgorzata Tomyn-Drabik

Kardiolog dziecięcy • Radiolog

internista wawer lekarz rodzinny

Kardiolog dziecięcy • Radiolog • Wawer

PRZYCHODNIA STREFA ZDROWIA

Jest absolwentką AM w Krakowie; doktorat pt. ”Diagnostyka kliniczna i echokardiograficzna guzów serca u dzieci” obroniła w 2001r., a specjalizację w zakresie kardiologii ukończyła w 2002 roku.

Od 1990 roku zajmuje się kardiologią dziecięcą, pracując w Pracowni Echokardiografii Centrum Zdrowia Dziecka. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w echokardiograficznym monitorowaniu interwencyjnego zamykania ubytków w przegrodzie międzyprzedsionkowej. Posiada certyfikat z echokardiografii dziecięcej.

Odbyła staże zagraniczne w zakresie badań echokardiograficznych, zwłaszcza badania przezprzełykowego w Medizinische Hochschule Hannower i w Londynie. Jest autorką i współautorką licznych doniesień w zakresie kardiologii dziecięcej, a zwłaszcza badań echokardiograficznych u dzieci, w kraju i za granicą, a także autorką rozdziału w podręczniku „Kardiologia dziecięca”.

HONORUJEMY

PAKIETY UBEZPIECZENIOWE

Usługi gabinetów

PRZYCHODNIA - WAWER

GABINET MASAŻU

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DOROSŁYCH

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DZIECI

Umów się na wizytę

Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim czasie.

Nowe specjalizacje
i usługi w przychodni
Ortopeda
Traumatolog narządu ruchu
USG ortopedyczne
Blokada ortopedyczna
Easter Day (Instagram Story) (620 x 874 px) 1
cookies.png

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony oraz w celach analizy statystycznej i marketingowej. Klikając guzik 'OK’ wyrażasz zgodę. W razie wątpliwości poznaj naszą politykę prywatności.