lek. med. Wojciech Nowak

Neurochirurg dziecięcy

internista wawer lekarz rodzinny

Neurochirurg dziecięcy • Wawer

PRZYCHODNIA STREFA ZDROWIA

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od pierwszego roku studiów medycznych aktywnie uczestniczył w działalności Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice Neurochirurgii w Poznaniu. Po ukończeniu studiów Doktor rozpoczął pracę w Klinice Neurochirurgii Instytutu „ Centrum Zdrowia Dziecka” W Warszawie, gdzie w roku 2022 r. ukończył specjalizację i nadal pracuje w Centrum Zdrowia Dziecka. z CZD.

W Klinice Neurochirurgii IP CZD szczególnie zaangażowany jest w leczenie operacyjne guzów mózgu u dzieci, operacyjne leczenie padaczki u dzieci, leczenie wodogłowia, zespołu Chiari oraz innych wad wrodzonych.
W ramach diagnostyki padaczki Doktor zajmuje się implantacją elektrod wewnątrzczaszkowych (SEEG) umożliwiających prowadzenie zapisu śródczaszkowego.

W 2020 r. dr Wojciech Nowak przeprowadził pierwszą w Polsce operację laserowej termoablacji ( LITT) guza mózgu u dziecka. Metoda ta pozwala na małoinwazyjnej leczenie zmian wewnątrzczaszkowych takich jak guzy mózgu, ogniska padaczkowe, naczyniaki jamiste.

W ramach swojej pracy zawodowej bierze aktywny udział w projektach naukowych dotyczących leczenia operacyjnego z wykorzystaniem LITT, a także leczenia guzów pnia mózgu u dzieci.
Swoje umiejętności doskonalił podczas szkoleń we Włoszech, Niemczech i Szwecji.
Regularnie poszerza swoją wiedzę na temat neurochirurgicznego leczenia dzieci biorąc udział w konferencjach naukowych w Polsce i za granicą w tym konferencjach organizowanych przez The European Society for Pediatric Neurosurgery (ESPN).

W kontaktach z pacjentem dr Wojciech Nowak stara się jasno wytłumaczyć wszelkie zawiłe kwestie dotyczące leczenia neurochirurgicznego poświęcając czas na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

HONORUJEMY

PAKIETY UBEZPIECZENIOWE

Usługi gabinetów

PRZYCHODNIA - WAWER

GABINET MASAŻU

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DOROSŁYCH

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DZIECI

Umów się na wizytę

Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim czasie.

Easter Day (Instagram Story) (620 x 874 px) 1
cookies.png

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony oraz w celach analizy statystycznej i marketingowej. Klikając guzik 'OK’ wyrażasz zgodę. W razie wątpliwości poznaj naszą politykę prywatności.