strefa zdrowia logo

prof. nadzw. IMiD, dr hab. n. med. Elżbieta Szczepanik

Neurolog dziecięcy

internista wawer lekarz rodzinny

Neurolog dziecięcy • Wawer

PRZYCHODNIA STREFA ZDROWIA

Kierownik Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie , posiada specjalizację I st z neurologii ogólnej, II st z neurologii dziecięcej, oraz certyfikat epileptologa przyznany przez Polskie Towarzystwo Epileptologii.

Pobieranie zaliczek na wizyty

Na wizyty u profesor Elżbiety Szczepanik pobierane są zaliczki w wysokości 250 zł . Wpłacenie zaliczki jest warunkiem koniecznym do umówienia wizyty.  Zaliczka może zostać wpłacona osobiście w placówce bądź za pomocą przelewu bankowego.  W przypadku nie pojawienia się pacjenta na potwierdzonej wizycie , z wpłaconej zaliczki zostanie pobrana opłata rezerwacyjna w wysokości 200zł. Opłata rezerwacyjna zostanie pobrana również w sytuacji odwołania tego typu wizyty w dniu, w którym miała się odbyć lub w dniu ją poprzedzającym gdy odwołanie nastąpiło po godz. 19:00. W przypadku chęci odwołania wizyty prosimy o jak najszybszy kontakt z recepcją naszej placówki.

Konsultacje on-line

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów wprowadziliśmy możliwość konsultacji mailowych z Panią prof. Elżbietą Szczepanik.  Każdy Pacjent, który był już na wizycie stacjonarnej, może z tego skorzystać. Koszt konsultacji 300 zł. Więcej informacji pod telefonem: 22 490 40 28.

HONORUJEMY

PAKIETY UBEZPIECZENIOWE

Usługi gabinetów

PRZYCHODNIA - WAWER

GABINET MASAŻU

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DOROSŁYCH

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DZIECI

Umów się na wizytę

Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim czasie.

Nowe specjalizacje
i usługi w przychodni
Ortopeda
Traumatolog narządu ruchu
USG ortopedyczne
Blokada ortopedyczna
Easter Day (Instagram Story) (620 x 874 px) 1
cookies.png

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony oraz w celach analizy statystycznej i marketingowej. Klikając guzik 'OK’ wyrażasz zgodę. W razie wątpliwości poznaj naszą politykę prywatności.