prof. nadzw. IMiD,dr hab. n. med. Elżbieta Szczepanik

O prof. nadzw. IMiD,dr hab. n. med. Elżbieta Szczepanik

Kierownik Kliniki Neurologii Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie , posiada specjalizację I st z neurologii ogólnej, II st z neurologii dziecięcej, oraz certyfikat epileptologa przyznany przez Polskie Towarzystwo Epileptologii.

Pobieranie zaliczek na wizyty

Na wizyty u profesor Elżbiety Szczepanik pobierane są zaliczki w wysokości 200 zł .. Wpłacenie zaliczki jest warunkiem koniecznym do umówienia wizyty.  Zaliczka może zostać wpłacona osobiście w placówce bądź za pomocą przelewu bankowego.  W przypadku nie pojawienia się pacjenta na potwierdzonej wizycie , z wpłaconej zaliczki zostanie pobrana opłata rezerwacyjna w wysokości 200zł. Opłata rezerwacyjna zostanie pobrana również w sytuacji odwołania tego typu wizyty w dniu, w którym miała się odbyć lub w dniu ją poprzedzającym gdy odwołanie nastąpiło po godz. 19:00. W przypadku chęci odwołania wizyty prosimy o jak najszybszy kontakt z recepcją naszej placówki.

Konsultacje on-line

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów wprowadziliśmy możliwość konsultacji mailowych z Panią prof. Elżbietą Szczepanik.  Każdy Pacjent, który był już na wizycie stacjonarnej, może z tego skorzystać. Koszt konsultacji 200 zł. Więcej informacji pod telefonem: 22 490 40 28.