strefa zdrowia logo

Kardiolog

profilaktyka i leczenie
chorób sercowo-naczyniowych

kardiolog wawer

Kardiolog - Wawer

PRZYCHODNIA STREFA ZDROWIA

Kardiolog to lekarz specjalista zajmujący się schorzeniami i wadami układu sercowo-naczyniowego (serca, aorty i mniejszych naczyń krwionośnych), ich rozpoznawaniem i leczeniem. Kardiolog skupia się nie tylko na wrodzonych i nabytych chorobach serca, ale także zajmuje się układem krążenia i bliskimi sercu naczyniami krwionośnymi.

ROZPOZNAWANIE I LECZENIE

Kardiologowie specjalizują się w rozpoznawaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń serca, układu krążenia oraz naczyń krwionośnych. Ich głównym celem jest poprawa zdrowia serca pacjentów, a wśród ich obowiązków znajduje się badanie, diagnozowanie i ustalanie planów leczenia chorób sercowo-naczyniowych.

REHABILITACJA SERCA

Kardiologowie wspierają pacjentów w procesie rehabilitacji po przebytych chorobach serca. Pracują nad poprawą wydolności serca i zapewnieniem pacjentom wsparcia w powrocie do pełnej sprawności fizycznej po zdarzeniach sercowo-naczyniowych.

ZAAWANSOWANA DIAGNOSTYKA

W praktyce kardiologa wykorzystywane są zaawansowane techniki diagnostyczne, takie jak badania serca za pomocą ultradźwięków oraz diagnostyczne cewnikowanie serca. To pozawala na dokładne zrozumienie stanu zdrowia serca pacjenta i ustalenie odpowiednich strategii leczenia.

HONORUJEMY

PAKIETY UBEZPIECZENIOWE
NASI SPECJALIŚCI

dr n. med. Magdalena Rostek-Bogacka

Prosimy o kontakt z rejestracją w celu sprawdzenia wolnych terminów oraz zapisu na wizytę.

Usługi gabinetów

PRZYCHODNIA - WAWER

GABINET MASAŻU

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DOROSŁYCH

Lekarze specjaliści - Wawer

DLA DZIECI

Umów się na wizytę

Wypełnij i wyślij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w możliwie szybkim czasie.

Nowe specjalizacje
i usługi w przychodni
Ortopeda
Traumatolog narządu ruchu
USG ortopedyczne
Blokada ortopedyczna
Easter Day (Instagram Story) (620 x 874 px) 1
cookies.png

Używamy plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu ze strony oraz w celach analizy statystycznej i marketingowej. Klikając guzik 'OK’ wyrażasz zgodę. W razie wątpliwości poznaj naszą politykę prywatności.